• English Version
  • Russian Version

udtj150 Na rynku produkcji wirówek/wybijarek do jaj działamy od roku 2003. Nasze pierwsze urządzenia znalazły zastosowanie w wytwórniach ciastek oraz w firmach produkujących makaron jajeczny. Jesteśmy stosunkowo niewielką firmą a posiadany przez nas park maszynowy lokuje nas wśród producentów urządzeń z branży spożywczej / duże doświadczenie w obróbce stali kwasoodpornej/. Dodatkowym naszym atutem jest szereg zaprzyjaźnionych firm, które doskonale uzupełniają nasz park maszynowy.

W naszej produkcji mamy do dyspozycji:

  • OBRÓBKA STALI:tokarki, frezarki, wytaczarki, szlifierki do wałków, prasy
  • OBRÓBKA BLACH CZARNYCH I NIERDZEWNYCH: laser firmy Bystronic, krawędziarka, żłobiarka, zgrzewarka do blachy, TIG, rolownica
Posiadamy też odpowiednie oprogramowanie pozwalające na protypowanie maszyn jeszcze przed procesem produkcyjnym co znacząco obniża koszty i poprawia niezawodność naszych rozwiązań konstrukcyjnych.

W ciągu ostatnich lat krąg naszych odbiorców znacznie się powiększył a nasze produkty znalazły również odbiorców poza granicami Polski.
Zapraszamy do współpracy.
OVO TECH Piotr Drapejkowski.

Warunki współpracy

1.Uzgodnienie dostępności i ceny:

Prosimy o kontakt telefoniczny lub za pomocą poczty e-mail w celu ustalenia możliwego terminu dostawy oraz ceny /okres oczekiwania na dostawę urządzenia to 5-21 dni/.

2.Potwierdzenie zamówienia:

W celu uniknięcia nieporozumień prosimy o potwierdzenie zamówienia za pomocą faxu lub e-mail.

3.Dostawa urządzenia:

Zazwyczaj urządzenie dostarczane jest osobiście, zapłata następuje po wykonanej próbie w siedzibie klienta.

Czytaj więcej »

Kontakt

Sugerujemy kontakt przez formularz kontaktowy

Czytaj więcej »